Nic nie zatrzyma mnie

ORGANIZATOREM KAMPANII JEST Diosminex

- Nasi eksperci -

Przewlekła niewydolność żylna to problem społeczny, z którym zmaga się ponad 50% Polek. Czy zdajesz sobie sprawę, jak działa Twój układ krążenia? O tym, jak sobie radzić z problemem „ciężkich nóg”, pajączkami czy żylakami – zarówno od strony medycznej, jak i psychologicznej – opowiadają nasi eksperci z Centrum Medycznego Damiana.

Czy można być „nie do zatrzymania”?

Zanurzając się w sens hasła „Nic nie zatrzyma mnie”, nie sposób pominąć wątku, co najczęściej nas zatrzymuje.

Jeśli nieco dłużej się nad tym zastanowimy, to okazać się może, że „hamulcem” jesteśmy my sami.

Czytaj więcej

Ciężki dzień = ciężkie nogi. Czy to już PNŻ?

Natłok obowiązków, mało czasu na odpoczynek, zła dieta i brak aktywności fizycznej to czynniki, które zdecydowanie nie pomagają nam dbać o zdrowie nóg. Po całym dniu, który spędziłyśmy w szpilkach, siedząc przy biurku lub długo przebywając w pozycji stojącej, zarówno my i jak nasze nogi mają prawo być zmęczone.

Czytaj więcej

Jak pokonać kompleksy w pięciu krokach?

Kompleksy to cechy, których w sobie nie lubimy i nie akceptujemy. Pojawiają się wówczas, gdy zbyt duże znaczenie przypisujemy poszczególnym elementom naszego wyglądu czy charakteru lub kiedy stawiamy sobie wysokie wymagania, których (według nas samych) nie spełniamy.

Czytaj więcej

Kilka praktycznych porad dla zdrowia nóg

Zmęczone, opuchnięte i ciężkie nogi często powodują, że z braku sił rezygnujemy z wielu aktywności. Żadna kobieta nie lubi widoku pajączków na nogach czy pojawiających się żylaków. Jak więc wspomóc prawidłowe krążenie krwi i zadbać o dobrą formę ud i łydek?

Czytaj więcej