Nic nie zatrzyma mnie

ORGANIZATOREM KAMPANII JEST Diosminex

- Nasi eksperci -

Przewlekła niewydolność żylna to problem społeczny, z którym zmaga się ponad 50% Polek. Czy zdajesz sobie sprawę, jak działa Twój układ krążenia? O tym, jak sobie radzić z problemem „ciężkich nóg”, pajączkami czy żylakami – zarówno od strony medycznej, jak i psychologicznej – opowiadają nasi eksperci z Centrum Medycznego Damiana.

mgr Sylwia Michalczewska

mgr Sylwia Michalczewska

Psycholog
Centrum Medyczne Damiana

Psycholog i seksuolog. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu „seksuologii klinicznej” na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

W pracy wykorzystuje metody poznawczo-behawioralne, jednak bliskie jest jej także patrzenie na człowieka w ujęciu holistycznym. Ujęcie całościowe pomaga w lepszym rozumieniu motywów działania, podejmowania decyzji.

W zakresie wparcia psychologicznego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych głównymi obszarami pomocy są: wsparcie w przezwyciężaniu kryzysów rozwojowych (dzieci, młodzież) oraz kryzysów życiowych (utrata bliskiej osoby, rozwód, zmiana pracy, szkoły), trudności emocjonalne (napady złości, agresja, wycofanie, obniżony nastrój), trudności dotyczące zaburzeń społecznych.

Prowadzi warsztaty i zajęcia grupowe z młodzieżą z zakresu edukacji seksualnej.

dr n. med. Krzysztof Witkowski

dr n. med. Krzysztof Witkowski

Chirurg naczyniowy
Centrum Medyczne Damiana

Chirurg naczyniowy z ponad 40-letnim stażem pracy.

Zajmuje się chirurgią ogólną oraz chirurgią naczyniową. Wykonuje zabiegi ambulatoryjne w zakresie zamknięcia teleangiektazji, a także operacje żylaków metodą klasyczną i metodą miniflebecktomii z safenektomią.

Artykuły Ekspertów     Filmy Ekspertów