Nic nie zatrzyma mnie

ORGANIZATOREM KAMPANII JEST Diosminex

- Nic ich nie zatrzyma! -

Jeśli zastanawiasz się, czy po przekroczeniu 40-50. roku życia można realizować swoje pasje, cieszyć się życiem, być aktywnym i pełnym energii – obejrzyj kilka naszych krótkich wideo. Miło zobaczyć i usłyszeć, że nawet w oczach młodych ludzi, życie dojrzałych osób może inspirować i dawać energię do działania!

Justyna, 23 lata


Justyna jest na początku swojej drogi zawodowej, na co dzień pracuje w branży reklamowej. Sama nie narzeka na brak zajęć, jednak jak zauważa – wielu dojrzałych ludzi jest dla niej prawdziwą motywacją. Podziwia ich za chęci, za energię i…. za co jeszcze? Przekonajcie się oglądając jej filmik. ☺

Ewelina, 23 lata


Ewelina to prawdziwy wulkan energii. Jest studentką, która łączy naukę z pracą zawodową, a przy tym znajduje czas na realizacje swoich pasji. Uwielbia podróże – szczególnie te autostopowe. Czy obawia się, co będzie za kilkanaście lat i że coś ją powstrzyma? Zdecydowanie nie. A kto ją inspiruje? Posłuchajcie sami!

Maciej, 32 lata


Maciek to mężczyzna z pasją. Poza pracą zawodową zajmuje się reżyserowaniem pokazów mody. Kocha muzykę i spotkania z przyjaciółmi. Przy tym dba o formę i stara się regularnie ćwiczyć. Mimo to, jak sam przyznaje – „czasem po prostu mu się nie chce”. Inspiracje czerpie od swoich rodziców. Dlaczego? Sprawdźcie sami!