Nic nie zatrzyma mnie

ORGANIZATOREM KAMPANII JEST Diosminex

- Tanecznym krokiem -

Dla zdrowia nóg potrzebny jest ruch – a czy istnieje piękniejszy ruch od tańca? Nasz zgrany duet udowadnia, że na naukę nigdy nie jest za późno.

Zapraszamy na lekcje tańca z udziałem Edyty Herbuś i jej mamy!

ZATAŃCZ Z EDYTĄ HERBUŚ CHA-CHĘ!


Cha-cha to radosny latynoamerykański taniec towarzyski, którego podstawowy krok to chassé – oparty na formacie odstaw-dostaw-odstaw. Kroki wolne wykonuje się na przeprostowanych kolanach, zaś kroki szybkie na rozluźnionych. Jeśli nasze nogi są w dobrej „formie”, na pewno poradzimy sobie z tym tańcem. I pamiętajmy – na naukę cha-chy nigdy nie jest za późno! Przekonała się o tym mama Edyty Herbuś, której córka udzieliła pierwszej lekcji. Spróbujecie zatańczyć razem z nimi?

Pobierz film

ZATAŃCZ Z EDYTĄ HERBUŚ RUMBĘ!


Rumba – towarzyski taniec latynoamerykański, nazywany przez wielu tańcem miłości. Na krok podstawowy rumby składa się krok do przodu, do tyłu oraz krok boczny. Rumba swoją zmysłowość czerpie z ruchów biodrami – już teraz możecie zacząć ćwiczyć „kręcenie ósemek”. Ponadto, taniec ten jest idealny do wolnej i spokojnej muzyki, dzięki temu pozwoli subtelnie zaangażować nasze nogi do pracy. To jak, dołączycie do Edyty Herbuś i jej mamy? 😊

Pobierz film

ZATAŃCZ Z EDYTĄ HERBUŚ SALSĘ!


Salsa to jeden z najpopularniejszych tańców latynoamerykańskich, zwany również tańcem zmysłów, którego nazwa pochodzi od… pikantnego sosu. Salsa stanowi bowiem doskonałą mieszankę różnych stylów tanecznych, które niezależnie rozwijały się w wielu miejscach świata. To niezwykle uniwersalny taniec, który możesz wykonać przy każdej okazji! Gdy już nauczysz się podstawowych kroków, będziesz mogła zainspirować do wspólnego tańca także swoją rodzinę i przyjaciół. 😊 A teraz zobacz jak Edyta Herbuś uczy salsy swoją ukochaną mamę! Spróbujesz zatańczyć razem z nimi?

Pobierz film

ZATAŃCZ Z EDYTĄ HERBUŚ PASODOBLE


Pasodoble – to dynamiczny hiszpański taniec, wykonywany do muzyki marszowej. Stanowi bowiem artystyczną prezentację corridy, dlatego partnerzy przybierają wyraziste, widowiskowe pozy, budujące napięcie podczas tanecznej „walki”. Taniec podzielony jest na trzy części, z których każda zakończona jest charakterystycznym akcentem, przygotowującym do kolejnego etapu „rywalizacji”. To jak, „tupniesz nogą” wraz z Edytą Herbuś i jej mamą?

Pobierz film